Kobieta w ciąży powinna wiedzieć, w jaki sposób udzielić w nagłych przypadkach pierwszej pomocy maluszkowi. Istotne jest także, aby zdawać sobie sprawę z tego, w jaki sposób ratować same siebie. By nie doszło do dramatycznych sytuacji, mieszkanki Wrocławia zainteresowane tematem mogą wziąć udział w specjalnych warsztatach, jakie są organizowane w ramach kolejnej już, rozpoczętej w styczniu bieżącego roku, edycji kampanii Bezpieczny Maluch 2016. Jest to akcja, jaka jest skierowana nie tylko do pań ciężarnych, ale również do rodziców i opiekunów malutkich dzieci. Pozwala na szeroką edukację w sferze zdrowego rozwijania się brzdąca a także jest to sposób na edukowanie w zakresie bezpieczeństwa.

Wiadomosci z Wroclawia: Warsztaty za darmo jaki sposób ratować
http://www.tuwroclaw.com/pliki/news_pictogram/251/25132_big.jpg – zdjęć źródło

Warsztaty tego typu są bezpłatne, ale o uczestnictwie w nich przesądza kolejność zgłoszeń. Podobne przedsięwzięcia odbywają się nie tylko we Wrocławiu, ale również w kilkudziesięciu innych miastach w Polsce. Są one realizowane przez instruktorów bezpieczeństwa najwyższej klasy oraz dysponujących potężnym bagażem doświadczeń ratowników medycznych.

W ten sposób biorący udział w warsztatach będą mogli czerpać wiedzę od sprawdzonego źródła, dowiadując się wszystkiego co jest niezbędne na temat pierwszej pomocy udzielanej kobiecie w ciąży czy też pomocy niemowlakowi.

Wpis zawdzięczamy